Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi



Recenzije – 3
Gel ima nježnu, emulgirajuću konzistenciju i temeljito čisti. Nažalost, može isušiti suhu kožu, ali je u redu za normalnu kožu.
Ovaj čistač lica mi se jako svidio. Dobro čisti i ugodno miriše, a i malo isušuje nepravilnosti. Općenito, koža mi je malo zategnuta nakon umivanja, ali nakon korištenja tonika opet se osjeća odlično. Potrošila sam staklenku i definitivno bih ga mogla ponovno kupiti, ali volim isprobati i nešto novo.
Odlično djeluje kao druga faza čišćenja, ali imam dojam da me neki sastojci čine osjetljivom. Sumnjam da je ekstrakt banane? Unatoč tome, dajem mu 5 zvjezdica jer ga toplo preporučujem nekome tko može tolerirati sve sastojke
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.