Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 15
Moje mišljenje je neutralno jer nisam primijetila nikakve posebne promjene na koži. Inače, nisam imala nikakvih problema s proizvodom.
Dobila sam ga na poklon, jako je ugodan, koža je blistava, ali tako prirodna. Hidratizira, imam mješovitu, osjetljivu, reaktivnu kožu i odgovara mi. Svakako ću ga u budućnosti naručivati na veliko 😊
Dobila sam ga ranije na poklon. Brzo se upija, obožavam ga.
Ovo sam dobila na poklon uz kupnju. Koristim ga nakon Round Lab vode za čišćenje i uopće mi ne hidratizira kožu.
Tonik sam prvo dobila na poklon uz narudžbu, ali sam bila impresionirana proizvodom i naručila sam punu veličinu. Izvrsno hidratizira, trenutno se upija i ostavlja ugodan osjećaj na dodir. Pomaže upijanju proizvoda poput seruma i esencije u sljedećem koraku večernje rutine ili nanošenju kreme u jutarnjoj rutini.
Dugo sam koristila proizvode koji su bili preagresivni za moju kožu, a ovaj tonik u kombinaciji s kremom obnovio je moju oštećenu barijeru i od tada je dio moje redovite rutine.
Imam masnu, osjetljivu kožu sklonu dehidraciji i isušivanju. Ovaj tonik doista radi ono što obećava - njegova glavna zadaća je regeneracija kožne barijere i hidratacija. Koristim retinol iz Paula's Choice i tonik pomaže mojoj koži da se regenerira, hidratizira i umiri - to posebno vidim u danima kada koristim retinol u svojoj rutini - moja je koža sljedeći dan manje nadražena zahvaljujući i toniku. Tonik nije ljepljiv i može se nanositi u slojevima dok vaša koža ne bude "hidratizirana". Dobio sam ga kao uzorak, ali sam kupio cijeli veliki paket. preporučujem.
Dobar toner. Jako dobro hidratizira i lako se upija. Ne ostavlja osjećaj ljepljivosti. Općenito, svidio mi se proizvod. Dobro je poslužilo mom vinu. Na poklon sam dobila mini bočicu od 30ml koja mi je uz jutarnje i večernje korištenje trajala mjesec dana. Hvala vam puno na brojnim lijepim darovima.
Lijep, lijep toner
Običan toner, ništa posebno. Ima boljih opcija, neću ga ponovno kupiti.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.