Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.

Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 11
Jako mi se svidjelo što su ostali na koži i bili gotovo nevidljivi. Imam osjetljivu kožu i dugo sam se bojala da će mi iritirati kožu, ali to se nije dogodilo i potrošila sam ih u potpunosti. Bili su mi spas tijekom stresnog razdoblja kada mi je koža imala jako bolne osipe.
Flasteri su na prvi pogled slični hidrokoloidnim, pri detaljnijem pregledu mogu se vidjeti male izbočine u središtu svakog flastera. Nisam bila sigurna kako će se iglice osjećati, ali nakon nanošenja ih se ne može osjetiti. Ovisno o tipu kože (ako nije toliko osjetljiva ili suha), mogu se nositi cijeli dan, inače nekoliko sati. Jedan flaster neće ukloniti cijeli osip, ali će ga djelomično smanjiti, potrebno ga je koristiti na istom mjestu više puta, inače je u redu.
Vrlo dobre naljepnice za upaljene potkožne osipe
Možda sam očekivala više od proizvoda, ali je u redu. Kao što vidite na fotografiji, flaster je izvukao masnoću bez ikakvih problema. Dakle, za mene je OK... samo stvarno maksimalno 4-5 sati, nije idealno za preko noći.
Odlično i učinkovito 👍
Nema se što puno dodati. Od osipa ne vidim nikakve pomoći i ne lijepe se. Nakon nekog vremena počinju se ljuštiti. Neću ih ponovno kupiti.
Prva pomoć kad god se pojavi neočekivani osip. Za nekoliko sati će se apsorbirati i upala će se povući. ❤️
Probala sam nekoliko flastera, oni s "mikroiglicama" su mi najdraži, ali ovi me nisu oduševili. Dobro drže, ali nisam osjećao da rade nešto dodatno. Možda su se bolni potkožni prištići malo smirili, ali nisam osjetila da su uklonili/izvukli masnoću.
Prvi put sam kupila takve flastere, cijena je ugodna, dobro se drže na licu i skoro se ne vide, skidaju sve od sitnih prištića.
Kod nekih malih osipa će pomoći, kod velikih neće, možda nekoliko noći zaredom.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.