Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Recenzije – 4
Proizvod mi se svidio.
Stvarno osvježavajuće!!! Sigurno ću ga opet kupiti
Nakon prve upotrebe, moja koža je bila hidratizirana i meka. Ne izaziva mi prištiće na čelu i ugodno miriše. Ponovno ću ga koristiti.
Ponovljena kupnja, jedna od najboljih korejskih maski koje sam ikada probala. Akne se preko noći smire, pore su manje istaknute, koža je hidratizirana.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.