Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.

Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi



Recenzije – 7
Ovaj proizvod je moj prvi pokušaj da se malo odmaknem od tonika kojem sam godinama bila vjerna – i nisam požalila. Zapravo se radi o izrazito gustom toniku koji se brzo upije i potpuno me iznenadio u odnosu na druge, puno vodenije tonike. Lijepo nahrani kožu, a iako mi je koža osjetljiva i sklona prištićima, s ovim proizvodom nisam imala nikakvih problema.
Ovo je odličan tonik. Podsjeća me na tonik s ekstraktom riže odakle ja dolazim, samo što mi se ovaj više sviđa. Hidratizira, umiruje, nježno posvjetljuje kožu i ostavlja je baršunastom. Jednostavno prekrasan.
Ovaj proizvod ne koristim redovito, odnosno, koristila sam ga prije par godina kada sam imala tamne mrlje od sunca. Lice je posvijetlilo, mrlje su nestale, čak i pjegice su nestale. S obzirom sa su mi se mrlje nakon nakon ovog ljeta opet pojavile ponovo sam kupila artikl. Nije agesivan, ugodan je i definitivno ga preporučujem svakome tko ima isti problem.
Obožavam ga, ovo mi je drugo pakiranje. Vrlo je gusti rižin tonik i divno hidratizira moju kožu, uvijek nanesem 3+ sloja i sigurno ću ga ponovno kupiti kad ga potrošim 💗
Odličan
Ovaj toner bih preporučila svima koji imaju osjetljivu kožu jer nema parfema niti alkohola pa ne iziritira kožu, daje prekrasan sjaj koži, a meni je omekšao kožu puno bolje nego ostali toneri, stvarno je za pohvaliti jer ga i ima puno pa traje dugo, definitivno kupujem ponovno i preporučujem svima!🩷
Izvrstan tonik kremaste konzistencije. Nije parfimisano, koža ostaje dugo vlažna i hidratizirana. Naknadna upotreba vrhnja, možda opet s rižom (House of dohwa), je dobitak. Savršeno hidratizirana, blistava koža, dugoročno, bit će primjećena od strane okoline. PS: Poznato je da se prvo koristi sjajno sredstvo za pranje: pranje u prahu od rižinih mekinja
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.