Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 30
Nježni stic za oči s učinkom hlađenja. Održava kožu hidratiziranom i podatnom.
Prvo što me privuklo ovom sticku bila je ambalaža – preslatko pakiranje s figuricom mede koja je baš vesela i draga za imati u neseseru. Već na prvi pogled osvoji. A onda sam se dodatno oduševila kada sam ga otvorila – proizvod izgleda prekrasno, a miris je fantastičan, nježan i ugodan, nimalo napadan. Stick je jako hidratantan i koži daje lijep osjećaj vlažnosti i elastičnosti. Uvijek mi je pri ruci – dok sjedim za računalom i zbog suhog zraka osjetim zatezanje, jednostavno ga izvadim i lagano nanesem oko očiju, ali i na druge sitne bore ili suhe dijelove kože. Ne izaziva nikakvu iritaciju, čak ni u osjetljivom području oko očiju – nikad me nije peckalo niti su mi oči suzile. Stvarno odličan proizvod i rado bih ga preporučila svakome.
Ambalaža je super slatka, stane u džep. Nanošenje je jednostavno, učinak je brz - hidratizira, hladi i zateže kožu.
Krema za oči u stiku ima vrlo šarmantno i privlačno pakiranje - dizajn je zaista prekrasan i estetski ugodan. Sam proizvod je u obliku stika koji se nježno topi s toplinom kože i vrlo ga je lako nanijeti. Nanošenje je jednostavno, a krema se brzo i besprijekorno upija. Međutim, učinak je prilično privremen. Proizvod daje blagi osjećaj hlađenja i nježno zaglađuje fine linije, ali istovremeno osjećam kao da lagano zateže i učvršćuje kožu oko očiju. Nažalost, hidratacija je vrlo slaba - do kraja dana koža ispod očiju izgleda suho, a bore su vidljivije. Mislim da bi ovo mogla biti dobra krema za mlađu kožu. U mojim godinama definitivno mi treba više hidratacije. Unatoč tome, proizvod ocjenjujem pozitivno i voljela bih isprobati i druge verzije, jer mi se ovo pakiranje jako sviđa. Miris kreme je ugodan, intenzivno cvjetni, ali praktički neprimjetan nakon nanošenja.
Prekrasna krema za oči: osvježava i hidratizira kožu oko očiju. Sviđa mi se format i ima je puno, dugo će trajati. Ovo je moja prva krema za oči, ali definitivno ne zadnja. I kao i uvijek, pokloni uz svaku narudžbu🫶
Ambalaža je jako slatka, miris je ugodan. Više mi se svidjela plava, ali ova je i jako umirujuća.
Nažalost nisam vidjela nikakav poseban učinak. Prekriva kožu, daje malo vlage, ali to je to. Budući da mi je područje oko očiju problematično, nije mi dobro pristajao pa ga koristim kao primer prije nanošenja kreme.
Jako mi se sviđa, kupila sam ga već nekoliko puta drugdje. Ima lijepu teksturu, primjetno smanjuje natečenost ispod očiju i može se nanijeti za nekoliko sekundi. Bonus, ako me peku oči ili se trepavica zalijepi, nanošenje na kapak malo pomaže. U pakiranju ima malo plastike, ne bi mi smetalo da je nema toliko, ali veličina stika definitivno pomaže pri nanošenju i sadržaj je dovoljan za tjedne.
Čini čuda s jutarnjim podočnjacima.
Čini čuda za jutarnje podočnjake.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.