Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 8
Maska se sastoji od dvije faze. Prva faza je mliječna esencija bez mirisa, ali nakon nanošenja možete osjetiti lagano peckanje. Nakon što se osuši, nanesite drugu fazu - masku u platnu, koja ima pomalo neugodan miris, sličan lateksu, ali se ne osjeća tijekom nošenja. Maska je jako dobro natopljena esencijom, čak bih rekla i previše dobro - nakon sat vremena, još uvijek je bila puna seruma. Učinku dajem ocjenu 10/10. Svakako vrijedi provjeriti. Iako je učinak privremen, koža izgleda glatkija, hidratiziranija i blistavija, a ten je ujednačeniji.
Kao i svim tvojim maskama, i ovoj dajem 100%
Nudi trenutnu hidrataciju i blistav izgled poboljšana tekstura i glatkija koža, umiruje i hrani
Toliko je dobro da sam naručio/la veliko pakiranje.
Uzela sam samo 50, probala sam prvi put. U početku sam se brinula kako će moja osjetljiva koža reagirati na nju, ali na moje iznenađenje, nije bilo neugodne reakcije. Seruma ima dovoljno u prvom koraku, ako imate nekoga za podijeliti, bit će dovoljno za dvoje 😉 . Iskreno, čudan je osjećaj, kao fini rezovi, ali ništa strašno ako se nanosi nježnim i jednosmjernim potezima. Maska u platnu u drugoj fazi se maksimalno upije i čak nakon 20-25 minuta na licu, još uvijek je vlažna. Ostatak sam utapkala u kožu i nanijela na dekolte. I kao što drugi korisnici spominju, u maski je također ostalo dovoljno seruma, pa sam ga potrošila na laktove, a ostatak na noge, nije ostala ni kap 😁 . Svakako ću ponovno isprobati masku, ali koristim i Medicube age r booster i onda ih ne mogu kombinirati. Ali ću je ponovno kupiti zbog konačnog efekta.
Vrlo dobar proizvod! Nisam probala verziju s brojem 50, ali sam odmah počela s ovim. Mislim da je brutalno peckanje malo previše. Imam jako osjetljivu kožu, ali korištenje ovog seruma nije čak ni neugodno. Maska jako hladi i toliko je natopljena da kaplje. Nakon 20 minuta, ostatak sam nanijela na vrat, dekolte, obje ruke i noge 😂 I ostalo je dovoljno u pakiranju da sam je mogla nanositi posvuda sljedeći dan.
Budući da je maska s 50 mikroiglica bila u redu, prešla sam na onu sa 100. Sada sam osjetila mikroiglice neko vrijeme, ali ne odmah nakon nanošenja, priložena maska je dobra, lijepo podiže kožu. Imam normalnu kožu, povremeno osjetljivu.
Navečer, nakon dvofaznog čišćenja (ulje + nježni gel za čišćenje) i sušenja lica mekom kozmetičkom maramicom, nanijela sam prvu fazu na lice, lagano je razmazala jednim potezom, zatim utapkala i lagano pritisnula dlanovima (prema video uputama na internetu, jer tako manje iritira kožnu barijeru). Iglice su prvih nekoliko sekundi lagano bockale, kao kad slučajno skliznete britvom. Na kraju sam na lice nanijela masku za lice druge faze i ostavila je oko 20 minuta. Maska je bila divno mekana i vlažna, pa je nakon 20 minuta još uvijek bila puna seruma, koji sam namazala na vrat, ruke i koljena. U pakiranju druge faze ostalo je dovoljno seruma za jutros, pa sam nakon što sam otvorila prvu fazu da potrošim preostale iglice (nisu nepotrebno potrošene 😉), nanijela serum, a preko njega sada stavljam kolagenu masku kako bih bolje zaključala serum od VT reedle shota.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.