Досить добре, але можливо трохи сушитьВін непоганий, він добре підходить для чутливої шкіри, і в мене не було жодної реакції, але, здається, після нього моя шкіра дуже суха, і навіть з тоніком, сироваткою, желе-кремом та кремом Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу