Шовковисто гладкийКористуюся майже рік. Неймовірно м'яка шкіра після вмивання, і вам потрібна лише невелика кількість (горошина) для вмивання обличчя. Використовую в наборі з тоніком, сироваткою і кремом. ЗнаЧитати далі
Дуже добре підходить для чутливої, зневодненої шкіриЯ користуюся цим засобом для вмивання останні 9-10 місяців, він чудовий, використовую його як другий крок очищення обличчя після олії, яка розчиняє весь макіяж. Він не сушить шкіру, не виклиЧитати далі
Після використання 3 пляшок, я використовую 4.Ідеальна олія, яка знімає макіяж та має SPF. Ніжна для моєї чутливої шкіри. Після очищення моє обличчя м’яке та гладеньке. Куплю її знову. Моя улюблена олія.
СуперОлія з ніжним ароматом, яка залишає шкіру чистою, м’якою та ніжною. Олія ретельно видаляє макіяж та забруднення. Мені особливо подобається, що вона містить центелу, і вона підходить для моєїЧитати далі
Для красивого та чистого обличчя потрібна невелика кількість продукту.Для гарно чистого обличчя потрібна невелика кількість продукту. Гель легкий, ніжний і без ароматизаторів. Людям із сухою та пошкодженою шкірою, схильною до акне, після очищення цим гелем я бЧитати далі
Найкращий гель для ранкового вмиванняОтже, як випливає з назви, це найкращий засіб для ранкового вмивання, який я коли-небудь використовувала. Він залишає відчуття чистоти, без відчуття стягнутості чи сухості. Це може здатися кЧитати далі
СуперОсобисто мені він дуже подобається, це не зовсім пінка, а скоріше гель/лосьйон для зняття макіяжу та очищення обличчя. Ніжний і не залишає обличчя сухим після використання.
Рекомендую!Однозначно моя рекомендація. Я використовую його не щодня, лише раз на кілька днів. Моїй шкірі (комбінованої) він подобається, він менш жирний у Т-зоні, а пори помітно звужуються.
Шкіра 1004Цей продукт один з кращих, загалом вся ця лінійка чудово підходить для чутливої шкіри, яка потребує зволоження та живлення. Він не сушить обличчя, а після очищення шкіра стає м’якою.
Моя перша олія для очищення обличчяЯ рада, що вирішила спробувати двоетапний засіб для очищення обличчя. Олія справді добре підходить для моєї чутливої шкіри. Я використовую її вранці та ввечері перед очищувальною пінкою, масЧитати далі
Я АБСОЛЮТНО РЕКОМЕНДУЮЯ користуюся цим продуктом вже кілька місяців і дуже вражена. Він чудово очищає мою шкіру та залишає її дуже м’якою після вмивання. Особливо рекомендую його людям, які мають проблеми з акне.Читати далі
Шовковисто гладкийКористуюся майже рік. Неймовірно м'яка шкіра після вмивання, і вам потрібна лише невелика кількість (горошина) для вмивання обличчя. Використовую в наборі з тоніком, сироваткою і кремом. ЗнаЧитати далі
Дуже добре підходить для чутливої, зневодненої шкіриЯ користуюся цим засобом для вмивання останні 9-10 місяців, він чудовий, використовую його як другий крок очищення обличчя після олії, яка розчиняє весь макіяж. Він не сушить шкіру, не виклиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу