Після використання 3 пляшок, я використовую 4.Ідеальна олія, яка знімає макіяж та має SPF. Ніжна для моєї чутливої шкіри. Після очищення моє обличчя м’яке та гладеньке. Куплю її знову. Моя улюблена олія.
Дуже добре підходить для чутливої, зневодненої шкіриЯ користуюся цим засобом для вмивання останні 9-10 місяців, він чудовий, використовую його як другий крок очищення обличчя після олії, яка розчиняє весь макіяж. Він не сушить шкіру, не виклиЧитати далі
Після використання 3 пляшок, я використовую 4.Ідеальна олія, яка знімає макіяж та має SPF. Ніжна для моєї чутливої шкіри. Після очищення моє обличчя м’яке та гладеньке. Куплю її знову. Моя улюблена олія.
Дуже добре підходить для чутливої, зневодненої шкіриЯ користуюся цим засобом для вмивання останні 9-10 місяців, він чудовий, використовую його як другий крок очищення обличчя після олії, яка розчиняє весь макіяж. Він не сушить шкіру, не виклиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу