Після використання 3 пляшок, я використовую 4.Ідеальна олія, яка знімає макіяж та має SPF. Ніжна для моєї чутливої шкіри. Після очищення моє обличчя м’яке та гладеньке. Куплю її знову. Моя улюблена олія.
Дуже задоволенийДуже добре очищає обличчя та чудово змивається. 4 замість 5 лише тому, що одразу після вмивання має вау-ефект скляної шкіри. На жаль, текстура шкіри незабаром знову стає вираженою.
ПінаПінка чудово підходить для сухої шкіри. Після використання немає відчуття стягнутості чи подразнення. Я дуже рекомендую її всім, кому потрібен засіб для очищення обличчя, який не сушить шкірЧитати далі
Я АБСОЛЮТНО РЕКОМЕНДУЮЯ користуюся цим продуктом вже кілька місяців і дуже вражена. Він чудово очищає мою шкіру та залишає її дуже м’якою після вмивання. Особливо рекомендую його людям, які мають проблеми з акне.Читати далі
ЧудовоДуже просочені подушечки, вони чудово та м'яко очищають обличчя, не залишають шкіру сухою, і на подушечці видно весь бруд після очищення, однозначно рекомендую
Шовковисто гладкийКористуюся майже рік. Неймовірно м'яка шкіра після вмивання, і вам потрібна лише невелика кількість (горошина) для вмивання обличчя. Використовую в наборі з тоніком, сироваткою і кремом. ЗнаЧитати далі
Чудова штукаЯ скептично ставилася до того, що зможу зняти весь макіяж цим бальзамом, оскільки в мене також є водостійкий душ для очей і туш, але мені справді вдалося все це зняти. Він не є різким для обЧитати далі
Після використання 3 пляшок, я використовую 4.Ідеальна олія, яка знімає макіяж та має SPF. Ніжна для моєї чутливої шкіри. Після очищення моє обличчя м’яке та гладеньке. Куплю її знову. Моя улюблена олія.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу