Після використання 3 пляшок, я використовую 4.Ідеальна олія, яка знімає макіяж та має SPF. Ніжна для моєї чутливої шкіри. Після очищення моє обличчя м’яке та гладеньке. Куплю її знову. Моя улюблена олія.
Для красивого та чистого обличчя потрібна невелика кількість продукту.Для гарно чистого обличчя потрібна невелика кількість продукту. Гель легкий, ніжний і без ароматизаторів. Людям із сухою та пошкодженою шкірою, схильною до акне, після очищення цим гелем я бЧитати далі
Відмінна оліяОлія чудово виконує свою функцію. Має ніжний аромат. Без проблем знімає макіяж з SPF та водостійкий макіяж. У мене не було жодних шкірних реакцій. Після очищення моя шкіра не суха, а приємноЧитати далі
Після використання 3 пляшок, я використовую 4.Ідеальна олія, яка знімає макіяж та має SPF. Ніжна для моєї чутливої шкіри. Після очищення моє обличчя м’яке та гладеньке. Куплю її знову. Моя улюблена олія.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу