Odlicno!Koristim proizvod od prije, ali sam ga naručivala preko stanice di bi čekala po tri tjedna da stigne.
Ovdje sam dala narudžbu u četvrtak, stiglo je u ponedjeljak, prezadovoljna!!
Sam proizvČitaj više
Odličnan tonik!Meni osobno jedan od najbolji tonika koje sam probala u zadnje vrijeme. Nema nikakav specifičan miris, ugodan je za lice. Stavljam ga izravno prstima i ne curi niz ruke, a potrebna je mala kČitaj više
Odlicno!Koristim proizvod od prije, ali sam ga naručivala preko stanice di bi čekala po tri tjedna da stigne.
Ovdje sam dala narudžbu u četvrtak, stiglo je u ponedjeljak, prezadovoljna!!
Sam proizvČitaj više