Odličan serum 4,5/5Čudesan serum za moju kožu. Primijetili ste bolju kontrolu masnoće i bolje izgledajuće pore. Voljela bih da se lakše razmazuje, prije toga kožu treba hidratizirati maglicom ili nečim, kako bČitaj više
Razočarana Poprilicno sam razočarana hvalospjevima u recenzijama, po meni je ovo jedan od lošijih BOJ proizvoda. Čudne konzistencije, ostavlja ljepljiv trag, apsolutno nikakav sjaj na licu ne daje, porČitaj više
Savršena. Ovu kremu OBOŽAVAM. Krema je bogata, predivno hrani moje lice. Odlično odgovara mojoj suhoj i oštećenoj koži sklonoj aknama. Koristim ju u jutro i navečer. Ovo mi je 3. puta da sam kupila krČitaj više
Meni jako dobarImam zrelu kožu s proširenim porama na t zoni, puno mitesera i ja sam jako zadovoljna. Ne mozete očekivati čudo....u kombinaciji sa npr. Niacinamidom 10%, azelaicnom kiselinom isl. vec se drČitaj više
Savršen za suhu kožu Uzela sam ga za jednog tipa nakon akni, težak je za njegovu masnu kožu, iako kiselkast, ali je tekstura masna. Proizvod je odličan za moju suhu kožu, brzo se upija, hidratizira i lijepo miriČitaj više
Odličan serum 4,5/5Čudesan serum za moju kožu. Primijetili ste bolju kontrolu masnoće i bolje izgledajuće pore. Voljela bih da se lakše razmazuje, prije toga kožu treba hidratizirati maglicom ili nečim, kako bČitaj više
Razočarana Poprilicno sam razočarana hvalospjevima u recenzijama, po meni je ovo jedan od lošijih BOJ proizvoda. Čudne konzistencije, ostavlja ljepljiv trag, apsolutno nikakav sjaj na licu ne daje, porČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.