Super Sviđa mi se što nema mirisa. Lagane teksture, lako razmaziv i brzo upija. Inače imam normalnu do kombiniranu kožu lica sklonu znojenju, a zadnja tri mjeseca sam imala jako suho i crveno osipČitaj više
SuperOdlično je, lice mi izgleda mekše i svježije.
Jedina mana je pakiranje, odnosno pipeta koja ne ispušta dovoljno proizvoda čak ni kada je pipeta napunjena serumom.
Super Sviđa mi se što nema mirisa. Lagane teksture, lako razmaziv i brzo upija. Inače imam normalnu do kombiniranu kožu lica sklonu znojenju, a zadnja tri mjeseca sam imala jako suho i crveno osipČitaj više
SuperOdlično je, lice mi izgleda mekše i svježije.
Jedina mana je pakiranje, odnosno pipeta koja ne ispušta dovoljno proizvoda čak ni kada je pipeta napunjena serumom.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.