Jako dobar serumSerum je predivan. Hidratizira kožu i čini ju nestvarno mekom. Koristim ga više od 2 mjeseca i jako sam zadovoljna. Miriše divno i pakiranje je preslatko. Preporuke🫧
Mirišljava i hidratantnaJedini minus ove kremice je što je jako malo pakiranje, da je 100ml bila bi savršena. Jako hranjiva, ruke su mekane od nje i miriše jako dugo. Kupila sam i od breskve koju sam dala mami i onČitaj više
Jako dobar serumSerum je predivan. Hidratizira kožu i čini ju nestvarno mekom. Koristim ga više od 2 mjeseca i jako sam zadovoljna. Miriše divno i pakiranje je preslatko. Preporuke🫧