Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 13
Najbolji čistač lica! Svježina i savršen miris!
Obožavam ovaj brend - svi prouzvodi koje sam isprobala su super. Tako i ova pjenica - savrsen balans😉
Pjena ima ugodan voćni miris, treba je samo malo među dlanovima i prekrasno se zapjeni, ali nakon ispiranja imam neugodan osjećaj zategnute, suhe kože, na mjestima pecka kožu, nekima možda odgovara, imam osjetljivu kožu sklonu aknama i masnoći ali meni ne odgovara, ne preporučujem je za suhu kožu.
Nije loša pjena, dobro čisti kožu, ali je jako isušuje. Ne preporučujem svakodnevnu upotrebu.
Ovo guljenje je super. Ako želite imati malo svjetliji i čišći izgled, ovaj proizvod je za vas.
Jako dobar gel za pranje lica. Odlično se pjeni i pere. Nakon korištenja koža je dobro očišćena. Lijepo miriše i ne isušuje.
Vrlo velika porcija, potrebno je potrošiti samo malo, tako da će narudžba trajati mnogo mjeseci. S druge strane, mana je što mi je čistač malo agresivan, malo me peče za oči, ali očito nemaju svi takvu reakciju.
Nisam zadovoljna ovim proizvodom, jako isušuje kožu i nakon umivanja osjećam gadno zatezanje na licu. ne preporučam :(
U početku ima ugodan miris, ali nakon nekoliko sekundi postaje sapunast. Skida šminku u 2 korištenja ali isušuje kožu. Definitivno ga više neću kupiti
Odmah me se dojmilo veliko pakiranje i prekrasna srebrnasta boja proizvoda. Proizvod uvijek nanesem na vlažnu kožu, rasporedim, dodam malo vode, opet namažem i isperem. Nažalost, koža ostaje "škripava" nakon umivanja, a proizvod ne može ukloniti ni ostatke šminke. Drugi veliki minus mu je miris koji me jako podsjeća na sapun. Prijatelj je posudio proizvod, kaže da mu odgovara, ali svejedno ga neću više kupiti.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.