Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 10
Nježna pjena s mirisom kakaa. Miris mi je suptilan. Dobro razmišljam. Ne iritira kožu.
Obožavam ga 😍, mekana pjena mi daje osjećaj kao da mi je koža u satenskoj emulziji, prekrasno miriše, izvorno sam ga kupila za muža jer ne volim pjene za čišćenje, ali sam mu poklonila ovo :)
Savršeno čisti i ne ostavlja kožu isušenom nakon upotrebe. Stvara bogatu pjenu s vrlo malom količinom, a miris mu je savršen poput čokolade 💖
Vrlo fino sredstvo za čišćenje lica. Ima gustu konzistenciju koja se jako dobro razmazuje po licu i omogućuje učinkovito uklanjanje i ostatka šminke i nečistoća. Ne isušuje kožu. Miriše predivno poput Nesquick čokoladnog napitka.
Ova pjena savršeno čisti kožu i pore, te ima neodoljiv, prekrasan miris. Umivanje njome je doživljaj za osjetila.
Preporučam miris, jako je nježan i nema osjećaj zatezanja kože nakon umivanja? Nema efekta maske, što jako cijenim. Pere vrlo temeljito i sve što sam očekivala je ispunjeno. preporučujem
Miris kakaa mi nije baš odgovarao, lice mi je bilo jako zategnuto i suho, a onda sam shvatila da bi to valjda trebao biti lifting učinak. Pa da.. poprilično rasteže kožu, ali morala sam jako mazati kožu, bila je skroz suha i nemam suhu kožu, već normalnu
Miriše na čokoladu, ne remeti kožu i lijepo skida šminku
Odličan proizvod. Ugodan miris koji nije jako izražen. Pjena je kremaste konzistencije koja se dobro nanosi prilikom pranja. Proizvod ostavlja kožu malo zategnutom, ali mekom. (Moram pohvaliti i dostavu narudžbe, već sljedeći dan sam imala paketić doma s poklonom. Hvala!)
Nevjerojatna pjena koja ne isušuje kožu i priprema je za sljedeće korake proizvoda za njegu ❤️❤️❤️❤️
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.