Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 45
Čistač koji pere lice kao violina, tako bih opisala ovaj čistač. Ali unatoč tome što dobro čisti kožu, jako je isušuje, pa skidam ocjenu. Želim pojasniti da imam mješovitu i neosjetljivu kožu. Moja mama ga je koristila i njoj se koža također jako zatezala nakon umivanja.
Jako sam zadovoljna ovim proizvodom, dovoljna je stvarno mala količina i koža je nakon čišćenja svježa, ali ne i isušena. Proizvod ima suptilan ugodan miris, ali nije prejak. Imam jako osjetljivu kožu na razne proizvode, ali ovaj je nadmašio očekivanja!
Ugodno sam iznenađena, dobro se pjeni i nakon prvog korištenja se vidi da je koža čista, blistavija, pore na nosu i čelu su manje začepljene. Jedina zamjerka je što se teško ispire hladnom vodom. Prvi dojam 5*, imam problematičnu osjetljivu kožu 35+, pa ćemo vidjeti hoće li previše isušivati uz redovitu upotrebu.
Super pjena za čišćenje, dovoljna je mala količina, lice se osjeća svježe i čisto, pore se postupno smanjuju, apsolutni sam Missha obožavatelj.
Nježno sredstvo za čišćenje kože s ugodnim mirisom čajevca, dobro uklanja šminku, dugo traje - koristim ga već 3 mjeseca (svaku večer + za čišćenje kistova) i još mi je ostalo pola, dobro se pjeni. Koža je nakon čišćenja čista i svježa + zateže pore. Jako sam zadovoljna proizvodom.
Nakon što sam potrošila gotovo cijelo pakiranje znam jedno, MORATE IMATI. Imam osjetljivu kožu kojoj je potrebno puno vlage. Ne osjećam nikakvu zategnutost nakon korištenja ovog proizvoda. Koža je lagana, ugodna na dodir.
Fantastičan!
Ovoj pjeni nemam što prigovoriti osim mirisa. Je li biljni, ali s biljnim deterdžentom? Ne mogu objasniti, ali meni je miris neugodan. Pjena se dobro ispira i nije jako nježna, ali to mi se sviđa jer imam kožu s viškom sebuma pa je to plus. Koristim ga svaki dan i završit ću pakiranje ali zbog mirisa ga neću ponovno kupiti.
Ovaj mousse sam kupila zbog omjera cijene i količine i jako dobrih recenzija u kojima su pisali da ne isušuje. Osobno imam mješovitu kožu, pa je s jedne strane vjerojatno moja greška što sam ga isprobala kad piše da je više za masnu kožu, ali stvarno mi je isušio kožu i poremetio kožnu barijeru (koža me počela peckati kao reakcija na druge proizvode na koje je koža bila navikla). S obzirom na moje iskustvo, trebala bih joj dati jednu zvjezdicu, ali dodajem drugu jer sam u stanju priznati vlastitu krivnju, znajući da nemam samo masnu kožu.
Najbolji, to je sve što koristim. Ne isušuje, također lijepo skida šminku
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.