Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.






Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 58
Ima vrlo ugodan miris krastavca. Dobro se pjeni. Možda malo prejak za mene. Nakon korištenja, iako mi koža nije bila zategnuta, ipak je bila malo suha.
Potrebno je samo veličina graška da se ovaj proizvod zapjeni i napravi najmirisniju,osvježavajuću pjenu na licu koja se lako ispere i ostavi čistu i mekanu kožu.Prekrasan proizvod ,a cijena odlična!
Toplo preporučujem ovu pjenu, koja prekrasno čisti. Ovo je moj drugi proizvod. Obavezno ga imam, a lice mi je nakon njega meko i glatko.
Lagana tekstura, miris aloe koji mi se osobno jako sviđa...potpuni sastav za čišćenje koji ne zahtijeva veliku količinu tijekom nanošenja...stvara puno pjene i nakon pranja lice mi se osjeća osvježeno i čisto..Znam da na temelju drugih recenzija osjećaj proizvoda može biti neugodan, ali osobno sam bila zadovoljna s njim i koristim ga svaki dan bez ikakvih iritacija ili daljnjih problema!! Imam masnu kožu i općenito sam jako zadovoljna i preporučila bih ga i kupila ponovno!!
Vrlo dobra pjena! Ugodna na dodir, a miris je jednostavno prekrasan!
Mislila sam da ću pronaći bolji čistač od onog od Dear Klairs. Prevarila sam se! Imam mješovitu kožu (dehidrirana: oko usta, nosa i između očiju // masna: čelo). Dobila sam pakiranje na poklon uz narudžbu od 60 eura i ostavila sam ga neko vrijeme jer sam se brinula da KKUL neće biti kompatibilan s mojim drugim proizvodima. Ali onda mi je nestalo čistača Dear Klairs, a nisam ga mogla ponovno kupiti jer je u to vrijeme bio rasprodan, pa sam morala pribjeći KKUL-u. Malo mi je zategnuo kožu, ali sam odmah primijetila poboljšanje! Koža mi je postala glatka i nisam dobila nikakve prištiće dok sam ga koristila. Sada sam se vratila na Dear Klairs i odmah sam primijetila da imam puno više prištića i da mi je koža iritirana. Zato odmah naručujem još!
Pjena jako dobro skida šminku i čisti kožu. Jednostavna je za korištenje, lijepo miriše. Smeta mi što na kraju ostavlja čudan, suh osjećaj na koži.
Imam osjetljivu i masnu kožu, ovaj proizvod mi nije djelovao od prvog pranja. Čim sam oprala lice, počelo je peckati i izbijati, bojim se da sam oštetila barijeru. Koristit ću ga za pranje dekoltea i leđa.
U početku mi se proizvod jako svidio – bio je vrlo učinkovit, nježan i dobro je čistio. Međutim, nakon što sam ga koristila svakodnevno mnogo mjeseci, postupno je počeo isušivati, a imam masnu kožu. Ne mogu ga preporučiti – po toj cijeni možete pronaći puno bolje gelove za čišćenje.
Za mene je odličan 😍 dobro čisti, nema osjećaja zatezanja kože, ne iritira, a ako dodate previše vode pretvori se u odličnu emulziju 🤭
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.