Lagana kremaZbog problematične kože, dermatolog me prebacio na lagane proizvode bez agresivnih sastojaka, pa sam na njegovu preporuku uzela ovu kremu s beta glukanom i s praskom sam je uzela. Inače, nisČitaj više
DobarDobar proizvod, koža sija kao stalko kada ga se stavi, ali imam masniju kožu pa mozda meni nije imao vau efekt ,ali moja mama koja ima suhu kožu kaže da je serum odličan i nevjerivatan.
Lagana kremaZbog problematične kože, dermatolog me prebacio na lagane proizvode bez agresivnih sastojaka, pa sam na njegovu preporuku uzela ovu kremu s beta glukanom i s praskom sam je uzela. Inače, nisČitaj više
DobarDobar proizvod, koža sija kao stalko kada ga se stavi, ali imam masniju kožu pa mozda meni nije imao vau efekt ,ali moja mama koja ima suhu kožu kaže da je serum odličan i nevjerivatan.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.