Malo jakaMalo je jak i isušuje, ali dobar za bore koje blijede. Ako ga koristim previše, koža ispod očiju mi se ljušti pa ga koristim jednom do dva puta tjedno nakon kreme, stavim malo kreme na podruČitaj više
The saemPrvo što me privuklo ovom sticku bila je ambalaža – preslatko pakiranje s figuricom mede koja je baš vesela i draga za imati u neseseru. Već na prvi pogled osvoji. A onda sam se dodatno odušČitaj više
M&M krema za očiPrekrasno pakiranje, velika, ugodna krema s vrlo dobrom teksturom.
Međutim, nisam primijetila nikakvu promjenu u podočnjacima, a nakon nekoliko mjeseci korištenja, čak mi se čini da se stanjČitaj više
Malo jakaMalo je jak i isušuje, ali dobar za bore koje blijede. Ako ga koristim previše, koža ispod očiju mi se ljušti pa ga koristim jednom do dva puta tjedno nakon kreme, stavim malo kreme na podruČitaj više