Volim to🧁Krema je divna, jako kremasta i vlažna. Kada ga nanesete na kožu ima lijepu svjetlucavu nijansu gotovo ružičastu. Tako lijepo miriše na slatkiše i jako je njegujući. Kupit ću ponovno kada zaČitaj više
OdličnoooooooOvaj gel sam si kupila pred mj. dana za ljeto i ove toplije dane jer imam jako osjetljivi kožu a preko ljeta ne prestajem sa regionalnim pa mi treba i hidratacije i zaštita barijere.
IspuniČitaj više
Super Sviđa mi se što nema mirisa. Lagane teksture, lako razmaziv i brzo upija. Inače imam normalnu do kombiniranu kožu lica sklonu znojenju, a zadnja tri mjeseca sam imala jako suho i crveno osipČitaj više
Krema Krema je jako hidratantna, mislim da nece odgovarati osobama s jako masnom kozom, ja imam mjesovitu osjetljivu a koristila sam je kad mi je koza bila dehidrirana navecer nakon hidratantnog sČitaj više
Odlican za ljetoLosion gelaste teksture brzo se upija i ne iritira kožu. Lagana i prozračna tekstura. Imam suhu kožu i ponekad mi nije dovoljan jedan nanos, pa ga namažem dva puta i super djeluje. Mala kolČitaj više
Volim to🧁Krema je divna, jako kremasta i vlažna. Kada ga nanesete na kožu ima lijepu svjetlucavu nijansu gotovo ružičastu. Tako lijepo miriše na slatkiše i jako je njegujući. Kupit ću ponovno kada zaČitaj više
OdličnoooooooOvaj gel sam si kupila pred mj. dana za ljeto i ove toplije dane jer imam jako osjetljivi kožu a preko ljeta ne prestajem sa regionalnim pa mi treba i hidratacije i zaštita barijere.
IspuniČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.