Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi






Recenzije – 2
Ova krema mi je savršena. Savršeno prianja uz kožu. Koža je odmah umirena, ujednačena i hidratizirana. Konzistencija je nešto između kreme i gela. Toplo je preporučujem.
Ova krema ima laganu konzistenciju, ali snažno hidratizira i umiruje. Moj je spasitelj, pogotovo u proljeće - kada mi pomaže dovesti u red kožu koja je nakon zime opterećena suncem i iznutra pati od alergija. Brzo se upija i djeluje odmah. Imam masnu kožu i sigurno ću opet kupiti.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.