Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 63
Krema je izuzetno lagana i ugodna za korištenje, ali ambalaža je jako loše kvalitete! Posudica se počela raspadati nakon nekoliko tjedana… Onda su komadići plastike ušli u kremu i jednostavno sam sve bacila u smeće. Ali stvarno, da je ambalaža bolja, krema bi bila A+ :)
Vrlo dobra krema. Ima bogat sastav, ali kada se nanese jako je lagana, konzistencija joj je više poput vode, lijepo hidratizira, a jako lijepo umiruje i liječi crvenu, oštećenu kožu. Bilo bi bolje da nije dostupna u teglici, već u verziji s dozatorom, ali meni je svejedno uspjela, preporučujem je za osjetljivu, oštećenu barijeru, crvenu kožu! Osim maske za smirenje, ovo mi je drugi omiljeni proizvod ovog brenda!
Odlična krema za suhu i mješovitu kožu, ne otežava i prekrasno hidratizira
Dobra, lagana krema za svaki dan, ugodne konzistencije, sveukupno mi je dobro funkcionirala
Krema se dobro razmazuje, bez mirisa je i hidratizira, bila sam zadovoljna njome.
Već dva tjedna je testiram. Iskreno, to je najbolja krema koju sam ikad koristila. Stvarno sam htjela dobru formulu, a za ovu cijenu, ova je pobjednik! Vrlo je hidratantna i hranjiva, a opet lagana. Ne ostavlja masni film na licu, što je jako važno. Preporučujem je!
Ugodna, lagana krema, više za ljeto nego za zimu, zimi ne hidratizira dovoljno. Zvijezda dolje zbog nedovoljne hidratacije zimi, očekivala sam malo više, ali odlična za ljeto
Vrlo dobra krema, preporučila bih je posebno za suhu kožu.
Ne ostavlja masni film, dobro se upija i ostavlja kožu hidratiziranom.
Krema je lagana i ne iritira kožu. Nema reakcije na mojoj osjetljivoj koži. Iako imam suhu kožu, dovoljna mi je uz rutinu u više koraka i ne osjećam da je premalo hranjiva.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.