Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 41
Kupila sam ga za dehidriranu kožu. Pretežak mi je i prepun. Koristim ga samo navečer, i tada je tanak, ali imam osjećaj da je puno u proljetno/ljetnom razdoblju. Međutim, istina je da nije naštetio mojoj osjetljivoj koži i odlično hidratizira. Vjerojatno će mi se više svidjeti zimi, a da sam ga tada ocijenila, dala bih mu 5 zvjezdica.
Dobro hidratizira, gust je i bogat; koristim ga noću. Osim toga, ima veliku posudu.
Preporučujem ga, brzo se upija i vrlo je učinkovit.
Krema Odlična krema, jako dobro hidratizira i hrani kožu. Koristim je ujutro i navečer. Dosta je gusta, ali imam suhu kožu, pa mi savršeno odgovara. Možda ću je ljeti koristiti samo navečer.
Krema dobro obavlja svoj posao, iako je ne bih preporučila osobama s oštećenom kožom jer pecka.
Preporučujem kremu, već sam na trećoj bočici, konzistencija kreme mi odlično odgovara, koža mi je hidratizirana, krema se brzo upija i ne osjeti se na koži, odlično djeluje na mojoj koži, koristim je danju i noću.
Kupila sam je nekoliko puta, svaku zimu kupujem ovu kremu. Osjećaj kada je nanesem je nepogrešiv, ne doživljavam ga ni s jednom drugom kremom. Gusta je, ali istovremeno svilenkasta, ne razumijem kako je to moguće. Imam mješovitu, malo sušu kožu s crvenilom. Umiruje i hidratizira moju kožu, ali na potpuno drugoj razini od ostalih krema.
Moja koža je u posljednje vrijeme izrazito reaktivna i dehidrirana, a ova krema je upravo ono što mi je trebalo. Hidratizira, hrani i umiruje kožu. Toplo je preporučujem.
Želim započeti rekavši da su tri zvjezdice SAMO za proizvod, međutim dostava zaslužuje pet zvjezdica jer je isporučena u savršenom stanju i na vrijeme. Jako sam željela voljeti ovaj proizvod, ali nažalost, sada ga pokušavam potrošiti jer ne želim baciti novac koji sam potrošila na njega. Postoji nekoliko problema s njim (npr. imam mješovitu kožu skloniju suhoći i ekcemima). Za početak, treba mu vječnost da se upije u kožu, pa ako sam u žurbi, nikad ne posežem za njim, a drugo, možda se čini hidratantnim, ali koristim ga već oko dva mjeseca i otkrila sam da samo daje iluziju vlaženja kože, ali zapravo nije toliko hidratantan kada se koristi dugotrajno. Kupila sam ovo kao zamjenu za jednu od svojih drugih hidratantnih krema (Illiyoon ceramid ato krema koju bih voljela da je i ksisters prodaju 🙏) koja tada nije bila dostupna, a moja koža je bila jako suha, pa sam se molila da će ovo djelovati, ali nažalost nije.
Usporedila bih je s Illyoon ato kremom. Dobro zadržava vlagu u koži, iako je teža, ne ostavlja mastan trag, koža je nakon nje hidratizirana i mekana. Savršena je za "zaključavanje" hidratantnih seruma.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.