Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 28
Obožavam kreme ovog brenda; ovo je prvi put da sam probala ovu, ali sam oduševljena. Nije krema za svaki dan, već za one trenutke kada koži treba dodatna hidratacija. Vrlo je bogata, a opet jednostavna i ugodna za nanošenje. Bez mirisa je i čini se dugotrajnom.
Za moju osjetljivu kožu, ovo je odlična krema. Nakon nje koža ostaje meka i znatno ljepša
Imam suhu kožu, tako da mi perutanje nije stranac. Pogotovo zimi, posebno kada se koriste sastojci poput retinola i kiselina (mliječne ili salicilne). Brinula sam se da će mi ova krema biti previše masna za lice, ali je prilično gusta i ako se ne pretjeruje (na fotografiji je prikazana jedna kap; meni trebaju tri kapi za lice i vrat), stvarno štiti moju kožu od isušivanja i zatezanja te ostavlja ugodan osjećaj nakon korištenja.
Ova krema je prilično gusta, ima blago mastan osjećaj, ali moja ekstra osjetljiva koža je obožava. Ima je dosta, a priložena špatula čini je higijenskijom za korištenje. Mogu je samo preporučiti, lijepo poboljšava stanje moje kože.
Krema je vrlo bogata i tako mekana i glatka kada se nanosi. Prekrasno se upija i ne ostavlja ljepljivi trag, što je za mene veliki plus. Šteta što ne dolazi s pumpicom, iako je priložena špatula u redu. Ostat će jedna od mojih omiljenih.
Prvi put sam uzela ovu kremu, ali sam jako zadovoljna. Ima prilično gustu konzistenciju i iako je teglica mala, dovoljna je za mjesec dana svakodnevne upotrebe. Dobro hidratizira kožu i ugodno miriše.
Dobra krema za osjetljivu, suhu kožu. Nema mirisa, dobro hidrira
Ovo je stvarno super krema! Imam mješovitu osjetljivu kožu 30+ s kožom sklonom aknama. Koristila sam ga umjesto noćne kreme i nakon 4 mjeseca i jedne bočice (uz ostale proizvode PY i još nekih brendova) mogu reći da mi se koža počela ujednačavati na nekoj dubljoj razini. Zasad ne izgleda tako sjajno - i dalje imam proširene pore, mitesere i probleme s pigmentacijom, ali najveća promjena je po pitanju akni - akne su jednostavno prestale, a kad se povremeno i pojave, sada su gotovo nevidljive mikro akne. Počeo sam se nadati da ću možda konačno imati zdraviju kožu. Oblici se noću više ne isušuju, pa prestajem kupovati i "ulje za kožu" (umjesto ulja koristim PY Balancing Gel). 💙💙💙Imam mješovitu osjetljivu kožu 30+ sa sklonošću aknama. Prije više od godinu dana počela sam eksperimentirati s korejskom kozmetikom i ostala sam zadivljena njezinom učinkovitošću. Pronašao sam nekoliko brendova u koje sam se zaljubio, a Pyunkang Yul je prvi od njih. Nisam sigurna kako od jednostavnih, minimalističkih sastojaka uspijevaju stvoriti tako učinkovitu kozmetiku, ali za mene je to pravi sveti gral. Obožavam cijelu njihovu "plavu" liniju, uključujući "tople" proizvode kao što su Essence Toner, Moisture Serum i Balancing Gel, te "cool" proizvode kao što su Mist Toner i Moisture Cream. Jedina iznimka je serija "ATO" koja mi ne daje dovoljnu hidrataciju.Također često koristim serije "Calming" i "Acne" za borbu protiv akni. Linija "Black Tea" je također odlična, ali kako još nemam bore, ne mogu procijeniti koliko je učinkovita u prevenciji starenja. Međutim, SVIMA bih toplo preporučio brend Pyunkang Yul!💙💙💙
Kremu sam uz narudžbu dobila u manjem pakiranju na poklon 🫶. Očekivala sam da će biti stvarno masna po opisu i nekim recenzijama i da će biti više na laktovima nego na licu, ali iznenadilo me i uopće nije ekstra masna, a i nemam jako suhu kožu na mom licu, dapače dovoljno je za cijelo lice. Pakiranje na fotografijama (30 ml) traje minimalno tri tjedna.
Imam suhu, osjetljivu kožu i ova krema mi je jako odgovarala, lako se razmazuje i savršeno hidratizira.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.