Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 14
Kupila sam ovu kremu za svoju mamu i obožava je. Lagane je teksture, ali dubinski hidratizira, ostavljajući joj kožu vrlo mekom i blistavom. Idealna je za zrelu kožu koja traži čvrstoću i zdrav izgled. Odličan nalaz od Sisters!
Super krema
Krema je vrlo dobra hidratantna krema za zrelu kožu
ugodan, nježan miris, kremu koristim kao noćnu kremu, savršena je, ujutro osjećam da je moja koža dobila što joj je trebalo i sada je, posebno zimi, nahranjena preko noći. Nisam je kupila prošli put.
Savršeno je.
Čvršća konzistencija kreme prikladnija je za sušu kožu i vjerojatnije za zimsko doba. Unatoč tome što je tvrđi, dosta se dobro razmazuje. Nema izraženu aromu. Koža će nakon nanošenja ostati malo masnija i sjajnija. (Imam T zonu pa mi ne stoji toliko na koži). Ipak, preporučam ga za nemasne tipove kože, može dobro pristajati.
Koristim je već 2 mjeseca samo noću i mogu reći da je svako jutro moje lice sjajnije i čvršće zahvaljujući ovoj kremi. Vidim neke promjene, ali stvar je u tome što se zahvaljujući korejskoj kozmetici čak i ne šminkam. Hvala. ❤️🫶🏾
Ovu kremu kupujem već treći put. Malo je gušći, ali to mojoj suhoj koži i treba. Osim toga, lijepo miriše, a pogodan je i za moju osjetljivu kožu
Ovu kremu koristim već drugi mjesec i moram reći da je nevjerojatne kvalitete. Vrijedi uložiti toliko € jer ispunjava ono što imam. Krema je gušća, ali nije teška za kožu, dobro se razmazuje i koža je lijepo hidratizirana cijeli dan. Ugodnog je mirisa, dugo traje, a nakon mjesec dana redovitog nanošenja vidljive su promjene na koži. Bore na čelu su sitnije, a koža mekša.
Super dobra krema za lice, rado je kupujem, bore se uvijek izglade za tjedan dana, preporučam je ženama iznad 40 godina
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.