Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 27
Krema je lagana, dobro se upija, ima ugodan blagi miris i više je gelaste konzistencije. U usporedbi s drugim kremama koje sam imala, manje je hidratantna, pa je nanosim ujutro, a navečer nešto što više hidratizira kožu. U redu je za ljeto, ali po mom mišljenju nije za jako suhu kožu. Kupila bih je ponovno.
Ok, fensi oblik s tim kapsulama unutra, ali je malo vodenast i ne bih rekla da mi je dobro hidratizirao ili umirio kožu. Vrlo prosječan.
Fantastična krema, savršena tekstura...
Koristim ga navečer. Ako ga dobro utrljate, pogodan je i za masnu kožu. Prekrasno miriše. Svakako ću ga potrošiti do kraja, ali ga neću ponovno naručiti, ne vidim nikakvo čudo.
Jako sam zadovoljan/zadovoljna, sigurno ću naručiti još
Već sam imala jednu ovakvu, ali je bila hidratantna. Ovaj put sam odabrala anti-aging. Krema je jako ugodna, lako se nanosi i upija. Dodatni bonus je što lijepo izgleda.
Kupila sam ga nekoliko puta ponovno, obožavam ga. Dobro hidratizira i ima ugodan miris.
Ovu recenziju dodajem tek nakon korištenja. Imam mješoviti tip kože, a T-zona mi je dosta masna. Koža mi je hidratizirana i mekša dok koristim ovu kremu, bore na čelu su puno finije, a više nisu vidljive golim okom u području očiju i usana. Svakako ću nastaviti naručivati ovu kremu ❤️
Ugodna tekstura i osjeti se kako umiruje i hrani kožu. Koristim je kao noćnu kremu i osobno mi ostavlja tako ljepljiv dojam na koži. Osim toga, T-zona mi je ujutro nakon korištenja dosta masna. Ali inače odlična.
Krema predivno miriše i jako je ugodna na licu, koristim je već neko vrijeme i mislim da će mi jako dugo trajati, samo treba nanijeti jako malu količinu i to je to!
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.