Roundlab soybean creamMožda najbolja krema koju sam probala, imam suhu i dehidriranu kožu i godina 40+. Meni osobno je odlična i ljeti i zimi, lijepo nahrani kožu, ne masti, ne ostavlja nikakav film, ne zateže, kČitaj više
Savršena. Ovu kremu OBOŽAVAM. Krema je bogata, predivno hrani moje lice. Odlično odgovara mojoj suhoj i oštećenoj koži sklonoj aknama. Koristim ju u jutro i navečer. Ovo mi je 3. puta da sam kupila krČitaj više
Roundlab soybean creamMožda najbolja krema koju sam probala, imam suhu i dehidriranu kožu i godina 40+. Meni osobno je odlična i ljeti i zimi, lijepo nahrani kožu, ne masti, ne ostavlja nikakav film, ne zateže, kČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.