Lagana i prozračnaKrema je vrlo lagana i nema mirisa. Imam malo problema sa pakiranjem jer je krema dosta tekuća i zna izaći više nego što je potrebno, pumpica bi možda bilo bolje rješenje.
NAJBOLJI10/10 za mješovitu/masnu i dehidriranu kožu, daje vam mogućnost nanošenja u slojevima ako vam je potrebno više hidratacije i upija se za nekoliko minuta, čak i nakon trećeg pakiranja PRESTANČitaj više
Čudesna krema za čudesno meku kožuOvo je najbolja krema koju sam ikada koristila. Tekstura je specifična, jako je razmaziva, nježna. Brzo se upija i koža nakon kreme je nevjerojatno meka. To nisam doživjela niti sa jednom krČitaj više
Kremasti vrhImam osjetljivu kožu i kuperozu, a jako sam izbirljiva što se tiče kozmetike. Birala sam između 345 i 147 i nisam pogriješila što sam odabrala ovu - jako je cool krema. Sad planiram naručitiČitaj više
Frudia green grape Moja koža je masna i dehidrirana. Bojala sam se da ova gel krema neće pružiti dovoljno hidratacije ali prevarila sam se. Nije masna i koža je nahranjena nakon nje,nema osjećaja zatezanja. PrČitaj više
Lagana kremaZbog problematične kože, dermatolog me prebacio na lagane proizvode bez agresivnih sastojaka, pa sam na njegovu preporuku uzela ovu kremu s beta glukanom i s praskom sam je uzela. Inače, nisČitaj više
Odličan proizvod! Vidljivo omekšava kožu, čini je elastičnom i nekako životnom. Imam suhu, a jako osjetljivu kožu koja inače često reagira aknama na proizvode, ali na ovo nije reagirala. Preporučam, divan je Čitaj više
Jedna od najboljih krema za liceOva krema ima prvo mjesto na mojoj listi. Bez obzira koji tip kože imate krema djeluje. Ne začepljuje pore, umiruje crvenilo i osjetljivost kože, umiruje kožu nakon upalnih procesa. Krema jeČitaj više
Okej jeNisam sad nesto previse oduševljena ovom kremom ali Okej je kao dnevna krema. Pore su smanjene i koristim je većinom prije šminkanja ali rekla bi da djeluje jednako kao i obična soothing CreČitaj više
Lagana i prozračnaKrema je vrlo lagana i nema mirisa. Imam malo problema sa pakiranjem jer je krema dosta tekuća i zna izaći više nego što je potrebno, pumpica bi možda bilo bolje rješenje.