Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 9
Mislim da je ovo najbolja krema za suhu kožu. Koristila sam je uglavnom po hladnom zimskom vremenu i puno mi je pomogla. Meni je djelovala zbog svoje jake, teže i masnije teksture 🩵 Mogu je preporučiti za slične tipove suhe kože!
Ovo je najomekšavajuća hidratantna krema koju sam ikad koristila (a isprobala sam ih hrpu). Ostavlja moju kožu umirenom, hidratiziranom i nevjerojatno mekom - punom i baršunastom, poput bebine. Nijedna krema nije omekšala moju kožu kao ova :) Brzo se upija, nema mirisa i lako se razmazuje, unatoč bogatoj konzistenciji (nježna, a opet bogata). Ova krema je savršena za okluzivne tretmane, kada trebamo zaštititi kožu i pomoći joj da se ojača. Ostavlja moje lice hidratiziranim dugo vremena. Iznimno sam zadovoljna njome i definitivno ću je redovito koristiti.
Testirano na tundri na sjeveru zimi, moja koža mu je bila jako, jako zahvalna. Odlična, bogata krema, možda je opet kupim za sljedeću zimu.
Već dvije godine koristim Dear, Klairs Rich Moist Soothing Cream i to je zaista najbolja krema koju sam ikad koristila. Ima bogatu, bogatu konzistenciju - nije prelagana, ali upravo zato pruža čvrstu, dugotrajnu hidrataciju. Krema se brzo upija i ne ostavlja mastan, ljepljiv trag. Prekrasno umiruje kožu, posebno kada je suha, zategnuta ili iritirana. Pogodna je i za dan i za noć, a dobro funkcionira i ispod šminke - ništa se ne bora. Nakon dulje upotrebe, primjećujem da mi je koža podatnija, mekša i izgleda zdravije. Ne začepljuje pore niti uzrokuje prištiće. Svakako je preporučujem - to je krema kojoj se stalno vraćam!
Iako ovo nije specifično noćna krema, ja je koristim kao takvu. Imam jako osjetljivu kožu, sklonu ekcemima. Ova krema mi je savršena, dovoljno je masna da hidratizira, ali nije pregusta, lako se upija i ne ostavlja ljepljiv osjećaj. Toplo je preporučujem!
Divna krema, vrhunska hidratacija, ugodna tekstura
Kremu sam dobila kao uzorak od 20 g, jako sam sretna što sam je mogla isprobati i sigurno ću kupiti cijelo pakiranje. Krema je ugodna, nije previše parfimirana, lako se upija i ne ostavlja ljepljiv osjećaj, a pritom prekrasno hrani i umiruje kožu. Za mene, TOP proizvod za moju suhu kožu.
Dobio/la sam ga kao poklon uz narudžbu. Imam mješovitu kožu, koža oko usta je osjetljiva, a pore mi se lako začepe. Jako mi se sviđa što se brzo upija, ne osjećam težinu nakon toga, iako nije gel krema.
Ovo je moja omiljena zimska krema, odlično hrani i vlaži kožu.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.