Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.






Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi



Recenzije – 1
Tekstura ove kreme mi se jako svidjela - lagana je, gelasta formula koja se brzo upija i umiruje kožu. Pruža lijepu dozu hidratacije i ostavlja kožu mekom bez ikakvog osjećaja težine. Ali meni sama po sebi nije dovoljna zimi. Kad vrijeme zahladi i koža mi se osjeća suše, definitivno moram nakon nje nanijeti još jednu hidratantnu kremu kako bih se osjećala ugodno. Sveukupno, sviđa mi se koliko je nježna i umirujuća, ali posežem za nečim bogatijim kad temperatura padne.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.