Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 116
Imam jako osjetljivu kožu.. jako mi je važno odabrati pravu kremu koja nije gusta, gusta.. kako mi ne bi začepila pore, što brzo uzrokuje osip. Ova krema mi je odlična, jako je slična kremi marke Purito. Ova je također gelasta, nemam osjećaj da je previše vodenasta.. radije ovisi koji serum koristite ispod ove kreme. Koristim je već gotovo mjesec dana i do sada nisam imala nikakvih loših iskustava koja bih mogla pripisati ovom proizvodu. Preporučujem je za osjetljivu kožu sklonu začepljenim porama.
Ima vrlo laganu, vodenastu teksturu, moja mješovita i masna koža ga obožava. Ne iritira i brzo se upija. Kupit ću ga ponovno.
Imam jako masnu kožu i od svih krema koje sam testirala ispod šminke, ova mi najbolje odgovara. Već sam potrošila oko tri tube. Ne otežava me s puderom, što mi se često događa. Najviše mi se sviđa zbog gel konzistencije – isprobala sam i sličnu kremu u plavoj bočici iste marke, ali je previše "kremasta" za moju kožu i odmah me čini sjajnom. Imam kožu sklonu aknama i ovaj gel mi nikada nije izazvao akne; zapravo, imam osjećaj da mi umiruje kožu. Ako imate jako masnu kožu, mislim da će vam ovaj proizvod dobro funkcionirati. Međutim, ne bih ga preporučila kao hidratantnu kremu. Osobno koristim drugu kremu za hidrataciju, na primjer, noću.
Nemam osjetljivu kožu i već više od godinu dana koristim različite vrste proizvoda za njegu kože i nijedan mi nije izazvao iritaciju osim ovog proizvoda. Koristila sam ga samo tjedan dana i tijekom cijelog tjedna su mi se tu i tamo pojavljivali mali prištići, ali nisam tome pridavala veliku važnost, međutim, sada je prošao točno tjedan dana i probudila sam se s nekih 10 novih malih prištića koji su se kasnije tijekom dana razvili u više od 20.
Konzistencija ovog proizvoda nije čak ni kremasto-gel, već bih rekla da je gotovo vodenast. Nekome bi mogao biti prikladan, posebno za ljeto ili ako netko ima izrazito masnu kožu. Ja imam mješovitu kožu, uglavnom masnu u T-zoni i normalnu u okolnom području. Mene gotovo uopće ne hidratizira (nanijela sam i hidratantni serum prije nanošenja), već možda umiruje. Dakle, jedino tako ispunjava svoju svrhu.
Koristim ga manje od godinu dana. Pomaže mi kod masne kože, crvenila i osipa. Kupujem drugo pakiranje 👍🏼❣️
Moja kćer ga koristi, ima akne i smirilo joj je lice.
Konačno vrlo lagana i ugodna hidratantna krema koju sam dugo tražila. Savršena je za proljeće i ljeto. U početku je uzrokovala male prištiće, ali je onda potpuno nestala.
Obožavam ovu kremu, nježna je i hladi te mi ne masti lice!!
Nježna krema za normalnu i mješovitu kožu, idealna za ljeto.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.