LjubavApsolutno OBOŽAVAM miris i teksturu ovog ulja. Odlično je sredstvo za čišćenje. Jedini nedostaci po mom mišljenju su prevelika plastična pumpica i previše ulja izlazi kada ga jednom pumpam.
Odlično ulje Ulje savršeno obavlja svoj posao. Ima blagi miris. Bez problema uklanja SPF i vodootpornu šminku. Nisam imala nikakve reakcije na koži. Nakon čišćenja, moja koža nije suha već lijepo hidratiČitaj više
LjubavApsolutno OBOŽAVAM miris i teksturu ovog ulja. Odlično je sredstvo za čišćenje. Jedini nedostaci po mom mišljenju su prevelika plastična pumpica i previše ulja izlazi kada ga jednom pumpam.
Odlično ulje Ulje savršeno obavlja svoj posao. Ima blagi miris. Bez problema uklanja SPF i vodootpornu šminku. Nisam imala nikakve reakcije na koži. Nakon čišćenja, moja koža nije suha već lijepo hidratiČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.