Nakon 3 potrošene bočice, trošim 4.Savršeno ulje koje čisti kozmetiku i spf. Nježno za moju osjetljivu kožu. Nakon čišćenja lice je nježno i glatko. Kupit ću opet. Meni osobno najdraže ulje.
Odlično ulje Ulje savršeno obavlja svoj posao. Ima blagi miris. Bez problema uklanja SPF i vodootpornu šminku. Nisam imala nikakve reakcije na koži. Nakon čišćenja, moja koža nije suha već lijepo hidratiČitaj više
LjubavApsolutno OBOŽAVAM miris i teksturu ovog ulja. Odlično je sredstvo za čišćenje. Jedini nedostaci po mom mišljenju su prevelika plastična pumpica i previše ulja izlazi kada ga jednom pumpam.
Super proizvodUlje mi odlično skida vodootpornu šminku, uključujući maskaru!
Pozitivna stavka je da ima i sigurnosni čepić kako se ulje slučajno ne bi istisnulo.
Nije mi izazvalo nikakve reakcije.
Odlično!Već dugo ga gledam jer obožavam Some By Mi proizvode i napokon sam ga kupila. Sa šminkom se bori vrlo lagano, ugodnog je mirisa, a nećistoće pri masaži njime doslovno otpadaju, možete ih osjČitaj više
Dobro ulje za čišćenje/skidanje šminkeOvo ulje savršeno je sredstvo za skidanje šminke koje ne začepljuje pore što ga čini pogodnim za kožu sklonu aknama. Također, imate 300ml proizvoda i dovoljna vam je samo jedna pumpica.
Odlično ulje za masnu kožuImam kombiniranu do masnu kožu i ovo ulje savršeno odgovara mom tipu. Lijepo ukloni šminku i nečistoće, no nekima će možda miris biti malo odbojan jer miriše po maslinovom ulju, no nije inteČitaj više
Nakon 3 potrošene bočice, trošim 4.Savršeno ulje koje čisti kozmetiku i spf. Nježno za moju osjetljivu kožu. Nakon čišćenja lice je nježno i glatko. Kupit ću opet. Meni osobno najdraže ulje.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.