Ništa lošeHidratantan, ali toliko jakog okusa da radije naručim nešto drugo, manje mirisno, a ovaj tonik koristim tu i tamo kako me raspoloženje ponese.
Ništa lošeHidratantan, ali toliko jakog okusa da radije naručim nešto drugo, manje mirisno, a ovaj tonik koristim tu i tamo kako me raspoloženje ponese.