Smeta mi miris 🥲Učinak je odlican ali zbog mirisa jedna ocjena manje. Najvise mi smeta jer ga osjetim i nakon par pranja. Vidim u komentarima da nekim miris prija tako da nemojte da vas moj komentar o mirisČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.