Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.

Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 7
Koristila sam ga jednom. Nažalost, poslije sam morala koristiti regenerator za kosu. Vrhovi kose su mi jako suhi, nije mi omekšao kosu, a nisam je mogla počešljati bez regeneratora.
Kupila sam ga da probam i sada ga samo koristim, čak su ga i moje prijateljice počele koristiti. Jedan stisak mi je dovoljan za pranje kose, ne koristim regenerator, ovaj šampon mi je dovoljan. Kosa mi se ne ispucava na vrhovima i izgleda zdravo.
Dobro pere, ali jako isušuje kosu
Šampon dobro hidratizira vlasište, ugodno miriše i dobro se pjeni. Naručujem već treći put.
Koristila sam ga samo dva puta, ali mogu reći da nakon pranja kose ovim šamponom moja kosa djeluje hidratizirano. Vidjet ću hoće li biti bolje s dužim korištenjem.
Najbolji šampon koji sam ikad koristila😍 prvi put kad sam ga koristila kosa mi je bila puno bolja, sviđa mi se
Šampon je ugodnog mirisa. Ostavlja kosu hidratiziranom i svilenkastom. Preporučam!
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.