Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 35
Uzela sam manje pakiranje za isprobati. Vrlo je ugodan šampon. Jako se lijepo osjeća nakon pranja, a s regeneratorom iz iste linije savršena je kombinacija. Sljedeći put ću kupiti veće pakiranje.
Koristim ga već 2 tjedna i čini čuda za moju brzo masnu i lomljivu kosu. Koristim ga s odgovarajućim regeneratorom iste marke i obožavam miris! Nakon svakog pranja, kosa mi je svilenkasta i sjajna :)
Već više od godinu dana kupujem šampon i regenerator i ne planiram ih mijenjati 😊
Ovaj šampon je apsolutno savršen, ima prekrasan miris ali ne toliko da mi smeta koži, patim od seboreje i već dugo tražim šampon koji mi neće iritirati kožu, preporučujem ovaj 10/10 🤩
Kupila sam ovo kao alternativu drugom šamponu za svoju kćer, čija je kosa beživotna i dehidrirana. Malo je dovoljno, ostavljajući joj kosu lijepo mirisnom i svilenkastom.
Obično ne pišem recenzije, ali ovo je toliko sjajna stvar da se isplati prekršiti svoje "pravilo". Zadnji put sam imala tako meku, glatku, prekrasnu i mirisnu kosu kao beba!!! Obožavam taj puderasti miris koji osjećam posvuda oko sebe. Ali bojim se da će mi se kosa brže zamastiti jer je stalno moram češljati, kako je prekrasno mekana!!!
Oduvijek sam imala tanku kosu koja se brzo mastila, a morala sam je prati svako jutro prije posla. Otkad koristim ovaj šampon i regenerator (pola minute), kosu trebam prati samo jednom u 3 dana. Kosa se lako raščešljava, divno je mekana na dodir, ali istovremeno ima volumen. Toplo preporučujem, a pakiranje će vam trajati jako dugo. Ugodan miris. VRHUNSKI omjer cijene i kvalitete
Proizvod jako dobro hidratizira moju kosu i ostavlja je laganom i mekom. Dizajn pumpice mi se jako sviđa.
Isprobala sam ovaj šampon na temelju recenzije. Imam kovrčavu kosu, ali je često peglam. Ovaj šampon, zajedno s regeneratorom, potpuno mijenja pravila igre u njezi kose. Moja kosa je mekana, hidratizirana i kao bonus miriše kao da sam upravo izašla iz salona. Svakako ga preporučujem.
Preporučujem ga! Šampon ima divnu konzistenciju, odlično miriše i dobro se pjeni, ne uzrokuje perut i što je najvažnije, prekrasno hidratizira kosu. Imam problem s češljanjem kose i ispucalim vrhovima, ali kad pustim šampon da djeluje minutu, kosa mi je mekana i glatka tijekom ispiranja. Lakše se češlja i što je najvažnije, glatka je i sjajna. Kupujem ga drugi put i definitivno ne zadnji.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.