OdličanŠampon je veoma dobar. Prvi put sam koristila manju bočicu sada sam naručila veću. I hvala ksisters definitivno planiram naručivati i ubuduće sa stranice. Sve pohvale 😊
OdličanŠampon je veoma dobar. Prvi put sam koristila manju bočicu sada sam naručila veću. I hvala ksisters definitivno planiram naručivati i ubuduće sa stranice. Sve pohvale 😊
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.