KremicaImam jako tanku kožu i vrlo često mi puca na rukama. Uzela sam po recenzijama ovu kremicu, nije loša, ne peče, lagana mliječna konzistencija, međutim jedna tubica meni traje dan, maximalno 2Čitaj više
KremicaImam jako tanku kožu i vrlo često mi puca na rukama. Uzela sam po recenzijama ovu kremicu, nije loša, ne peče, lagana mliječna konzistencija, međutim jedna tubica meni traje dan, maximalno 2Čitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.