Bez masnog čelaOvo je fantastično! Dobila sam ga na poklon i upravo sam kupila punu veličinu. Imam mješovitu kožu s masnom T-zonom. Moja jutarnja rutina je ovaj tonik + serum s vitaminom C + krema za sunčaČitaj više
Odličan tonerToner je super. Kao i serum nije mi napravio nereda iako mi je koža osjetljiva na niacinamid. Koža bude nahranjena i ima lijepi sjaj. Ne masni sjaj ofc.