Benton gelOvo je jedan od prvih proizvoda koji sam kupila iz K-beauty i veliki razlog sto sam prije 2 godine odlučila da ću isključivo preći i koristiti K preparativnu kozmetiku.
Gel tekstura koja se Čitaj više
Dobar losion, ali pakiranje...Losion je odličan, hidratizira a nije masan, super za zimu. Pakiranje nije baš praktično jer jako teško izlazi van, bilo bi bolje da ima pumpicu.
Benton gelOvo je jedan od prvih proizvoda koji sam kupila iz K-beauty i veliki razlog sto sam prije 2 godine odlučila da ću isključivo preći i koristiti K preparativnu kozmetiku.
Gel tekstura koja se Čitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.