LjubavApsolutno OBOŽAVAM miris i teksturu ovog ulja. Odlično je sredstvo za čišćenje. Jedini nedostaci po mom mišljenju su prevelika plastična pumpica i previše ulja izlazi kada ga jednom pumpam.
Odlična krema!Za moju mješovitu kožu ova krema je odlična u hladnijim mjesecima. Koristim ju navečer jer mi je previše bogata preko dana. Za suhu kožu vjerujem da je idealna i preko dana. Pogodna je za zrČitaj više
LjubavApsolutno OBOŽAVAM miris i teksturu ovog ulja. Odlično je sredstvo za čišćenje. Jedini nedostaci po mom mišljenju su prevelika plastična pumpica i previše ulja izlazi kada ga jednom pumpam.
Odlična krema!Za moju mješovitu kožu ova krema je odlična u hladnijim mjesecima. Koristim ju navečer jer mi je previše bogata preko dana. Za suhu kožu vjerujem da je idealna i preko dana. Pogodna je za zrČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.