LjubavApsolutno OBOŽAVAM miris i teksturu ovog ulja. Odlično je sredstvo za čišćenje. Jedini nedostaci po mom mišljenju su prevelika plastična pumpica i previše ulja izlazi kada ga jednom pumpam.
LjubavApsolutno OBOŽAVAM miris i teksturu ovog ulja. Odlično je sredstvo za čišćenje. Jedini nedostaci po mom mišljenju su prevelika plastična pumpica i previše ulja izlazi kada ga jednom pumpam.