Izvrsna nemasna kremaOva krema je odlična za umirivanje i hranjenje kože, a dobro funkcionira i kao podloga za šminku. Ako je nanesete u debelom sloju navečer, ujutro ćete imati najmekšu kožu ikad.
Dosta dobro, ali možda malo isušujeNije loše, dobro je za osjetljivu kožu i nisam izreagirala ni na koji način, ali mi se čini da ostavlja vrlo suhu kožu nakon toga te ni stavljanjem tonika, seruma, jellycreama i kreme za licČitaj više
Izvrsna nemasna kremaOva krema je odlična za umirivanje i hranjenje kože, a dobro funkcionira i kao podloga za šminku. Ako je nanesete u debelom sloju navečer, ujutro ćete imati najmekšu kožu ikad.