Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 235
Jedan od najboljih tonika koje sam ikad probala za ljeto. Kupovat ću ga iznova i iznova 🤍
Dobila sam ga na poklon uz veću narudžbu i mogu reći da je stvarno dobar, sada ne mogu bez tonika. ❤️❤️
Ovo je moja prva kupnja ovog brenda i definitivno ne zadnja! U početku sam ga kupila po odličnoj cijeni, ali nakon tjedan dana korištenja mogu reći da je daleko superiorniji od mnogih drugih proizvoda drugih brendova na tržištu. Koristim ga za svoju jutarnju i večernju rutinu, a eventualno i tijekom dana za osvježenje. Ne ostavlja ljepljiv, stežući osjećaj i nema neugodan miris, već miris svježine, čišćenja i, na kraju, ali ne i najmanje važno, dodatno njeguje kožu. Crvenilo nakon akni znatno se smanjilo, hidratacija kože je puno adekvatnija, a lučenje sebuma postupno se regulira i koža poprima zdraviji izgled - sve nakon samo tjedan dana. Naravno, mogu ga samo preporučiti drugim k-sestrama!
Ovaj tonik je predivan!!! Moja koža je primjetno hidratiziranija i glatkija nakon korištenja, a nakon tjedan dana primijetila sam i manje prištića na licu. Fantastičan je!
Umiruje crvenilo i hidratizira. Lagan i ugodan. Toplo ga preporučujem.
Imam masnu kožu u T-zoni i ovaj tonik je izvrstan proizvod za moj problem, koristim ga u svojoj svakodnevnoj rutini i ne mogu ga dovoljno nahvaliti. PS: budući da mi je ponestalo (naravno, naručila sam još) nažalost ne mogu objaviti fotografiju :))
Tonik je ugodan, koristim ga već dugo. U kombinaciji s esencijom lijepo zaglađuje kožu.
Ne mogu još ništa reći o proizvodima, moram ih dulje testirati. Ali što se tiče brzine, pakiranja i uzoraka, ovo je najbolja trgovina s kojom sam imao posla u dugo vremena.
Moj novi favorit! > Pravo je zadovoljstvo koristiti ovu kremu. Kapsule se besprijekorno stapaju s kožom, pružajući trenutni osjećaj dubinske nahranjenosti i glatkoće. Zahvaljujući niacinamidu, primijetila sam da mi je ten ujednačeniji i da mi koža ima prekrasan sjaj. Puno sreće!
Ovo je fantastično! Dobila sam ga na poklon i upravo sam kupila punu veličinu. Imam mješovitu kožu s masnom T-zonom. Moja jutarnja rutina je ovaj tonik + serum s vitaminom C + krema za sunčanje i ovaj tonik me puno manje masni. Kad ga ne koristim, moja koža postane masna u roku od nekoliko sati. Također, osjećam da mi je koža općenito bolja. Definitivno ću ponovno kupiti.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.