Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.

Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi


Recenzije – 7
Izvrsna noćna gel maska. Brzo se upija, ne ostavlja osjećaj ljepljivosti. Ujutro koža izgleda hidratizirano i svježe. Ugodnog je, nenametljivog mirisa. Imam 46 godina, suhu kožu i svako malo mi se pojave prištići na čelu.
Toplo preporučam, savršena maska za noć, ujutro je koža jako dobro navlažena.
dobra maska, ugodno hladi, za tu cijenu super
Hladi, brzo se upija. Koža je nakon njega svježa i općenito ugodan osjećaj na koži.
Nisam baš vjerovala da će biti cool noćna maska, ali moja su očekivanja bila opravdana. Usput, ugodan miris. Ujutro koža izgleda dobro, čak i kad se niste naspavali :D
Izvrsna maska za masnu kožu s aknama. Vrlo je lagane konzistencije gela, upija se odmah nakon nanošenja i nije primjetan. Pomaže mi kod akni i pora. Ujutro je lice svježe, hidratizirano i čisto. Cijena i veličina paketa 🔝
Vrlo dobro za osjetljivu i kožu koja se iritira/lako puca. Nakon pranja koža mi je tako osvježena i puno hladnija i zdravija
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.