Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi


Recenzije – 2
Oduševljena sam ovom kremom! Konzistencija je negdje između kreme i gela, dobro se upija i ne ostavlja masni film na licu! Imam mješovitu kožu s prištićima (i ova krema nije uzrokovala nove prištiće!) I moje postakne su lijepo posvijetlile!!! Toplo je preporučujem 🫶 I idem naručiti svoju drugu teglicu.
Koristim ga ujutro zajedno sa serumom s txt-om, odličan je za pigmentne mrlje. Svakako ću ga ponovno kupiti.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.